ZEMĚDĚLSKÁ TECHNIKA

Náš soudní znalec vám vypracuje znalecký posudek nebo ocenění na zemědělskou a manipulační techniku. V jakém případě je znalecký posudek užitečný či nutný?

  • Prodáváte nebo kupujete zemědělskou a manipulační techniku.
  • Řešíte likvidaci, konkurz, fúzi, prodej či nákup podílu ve firmě.
  • Řešíte majetkoprávní, dědické nebo jiné řízení.

Na kterou zemědělskou a manipulační techniku vám vypracujeme znalecký posudek?

  • kombajny, traktory, sečky, frézy, sekačky, jeřáby, vysokozdvižné vozíky, lesní a těžební stroje, pluhy, zhrnovadla, lisy, rozmetadla, sběrače, obraceče aj.

Jak to umíme v praxi? Nechte se inspirovat zkušenostmi našich soudních znalců...

"Pan Dulík vlastní tři traktory, ale protože je již k ničemu nepotřebuje, rád by je prodal. Daňový poradce mu poradil vypracování znaleckého posudku, pan Dulík ale neví, jestli mu služby soudního znalce budou nějak užitečné. Jsou služby soudního znalce na místě?"

Ano. Za cenu zhruba 3 000 – 4 500 Kč si do budoucna zajistíte klidné spaní a máte jistotu, že vás později nebude „honit“ finanční úřad a podobné instituce. Soudní znalec určí cenu a další úřady jsou s touto cenou povinny pracovat.

 

Aktuality

03.01.2020

CO JE BITCOIN?

class="MsoNormal">Bitcoin je vůbec první virtuální měnou – kryptoměnou. Měnou, která nepatří žádné zemi (oproti českým korunám či americkým dolarům). Bitcoin nepodléhá regulaci, ale přesto je to měna nadstandardně bezpečná.

Možná je vám již jasné, proč popularita a cena bitcoinů tak roste. Chcete ale vědět víc? Jak to celé funguje? Lze kryptoměnám skutečně věřit? A jak na popularitě Bitcoinu vydělat? 

Co je to Bitcoin?

 

Jak už asi tušíte, Bitcoin (BTC) je kryptoměna, která se snaží odstranit regulatorní pravidla a zjednodušit vypořádací proces po celém světě. Smysl, se kterým byla původně tato digitální měna vyvíjena, se týkal především plateb (transparentnost, bezpečnost). Bitcoin nepatří žádné zemi ani žádné vládě či organizaci. Celý systém je vytvořen tak, že nikdo (ani samotný zakladatel) nemůže měnu ovlivnit. Nikdo (banka, vláda, atd…) vám nemůže na vaše bitcoiny sáhnout a nikdo se nedozví, kolik jich máte. Pokud tedy budete opatrní. Vzhledem k tomu, že bitcoinů existuje omezený počet (stejně jako existuje pouze určité množství zlata na zemi) tak jeho cena neustále roste. Proto se o Bitcoinu dá přemýšlet nejen jako o platidle, ale i jako o dobré investici.... více

Řešíte problém a potřebujete využít služeb soudního znalce, ale nevíte jak postupovat? Prvním krokem k úspěšnému vyřešení vaše problému je zvednout telefon a zavolat nám. My vám vše důležité a potřebné sdělíme. Pokud ale přece jen chcete být připraveni ještě předtím, postupujte podle následujících kroků. Využít služeb soudních znalců není nic složitého.

 ... více

Činnost soudních znalců provádíme na základě:

zák. č. 36/1967 Sb., o znalcích a tlumočnících a vyhl. č. 37/1967 Sb., kterou se provádí zák. č. 36/1967 Sb., živnostenských listů pro činnost technických poradců, finančních, organizačních a ekonomických poradců, autorizačních oprávnění

Na činnost soudního znalectví a vystavování znaleckých posudků jsme pojištěni.

Pobočka Soudní znalci Brno

K sídlišti 778/8
Brno 643 00

+420 608 050 001

info@znalci-posudky.cz