Reference

Velmi si vážíme spolupráce se všemi našimi klienty, kteří se na nás obrátili a vložili v nás důvěru. Jako soudní znalci jsme poskytli znalecké poradenství, vypracovali jsme stovky znaleckých posudků na ocenění majetku či ocenění škod. Postarali jsme se také o vyřešení likvidace škod a pojistných událostí, poradili jsme rovněž v oblasti investování peněz.

 
TRIGLAV POJIŠTOVNA
ČESKÁ SPOŘITELNA
FINANČNÍ ÚŘAD BRNO
MASARYKOVA UNIVERZITA
SIEMENS CZ
AXI
PČR
ÚŘAD VYŠETŘOVÁNÍ
LKW AUSTRIA
ČESKÉ DRÁHY
MAGISTRÁT MĚSTA BRNA
KAPPA
SOUDY ČR
ČEZ
E.ON
ASKO NÁBYTEK
HONEYWELL
CHEVROLET CZ
SOS SDRUŽENÍ OCHRANY SPOTŘEBITELŮ
WDT
HOME CONSULTING
IBS EXPERT
MORAVSKÉ LÉKÁRNY
ACE
SLAVIA POJIŠŤOVNA
ASEC BRNO
SYSTEMTRONIC
TAK HELAS
ARCH DESIGN
KAMA CZECH INT
BBT CZECH
POLICEJNÍ ŠKOLA
BRNĚNSKÉ KOMUNIKACE
ELEKTROMONT BRNO
RYAS HODONÍN
MOREAU AGRI CZECH
HELLA
4EVERY1
WALTER LEASING AUSTRIA
META-PYRO
VINIUM
C.P.A.
PAŘENICA s.r.o.
VÁPENKA ČEBÍN
ENTRADA
LEIS
JORDANA USA
EUROPATRANSPORT
ELEKTROMONT
AXA AUTO
OTR
CARENA
NETWINGS
VPO PROTIVANOV

Aktuality

03.01.2020

CO JE BITCOIN?

class="MsoNormal">Bitcoin je vůbec první virtuální měnou – kryptoměnou. Měnou, která nepatří žádné zemi (oproti českým korunám či americkým dolarům). Bitcoin nepodléhá regulaci, ale přesto je to měna nadstandardně bezpečná.

Možná je vám již jasné, proč popularita a cena bitcoinů tak roste. Chcete ale vědět víc? Jak to celé funguje? Lze kryptoměnám skutečně věřit? A jak na popularitě Bitcoinu vydělat? 

Co je to Bitcoin?

 

Jak už asi tušíte, Bitcoin (BTC) je kryptoměna, která se snaží odstranit regulatorní pravidla a zjednodušit vypořádací proces po celém světě. Smysl, se kterým byla původně tato digitální měna vyvíjena, se týkal především plateb (transparentnost, bezpečnost). Bitcoin nepatří žádné zemi ani žádné vládě či organizaci. Celý systém je vytvořen tak, že nikdo (ani samotný zakladatel) nemůže měnu ovlivnit. Nikdo (banka, vláda, atd…) vám nemůže na vaše bitcoiny sáhnout a nikdo se nedozví, kolik jich máte. Pokud tedy budete opatrní. Vzhledem k tomu, že bitcoinů existuje omezený počet (stejně jako existuje pouze určité množství zlata na zemi) tak jeho cena neustále roste. Proto se o Bitcoinu dá přemýšlet nejen jako o platidle, ale i jako o dobré investici.... více

Řešíte problém a potřebujete využít služeb soudního znalce, ale nevíte jak postupovat? Prvním krokem k úspěšnému vyřešení vaše problému je zvednout telefon a zavolat nám. My vám vše důležité a potřebné sdělíme. Pokud ale přece jen chcete být připraveni ještě předtím, postupujte podle následujících kroků. Využít služeb soudních znalců není nic složitého.

 ... více

Činnost soudních znalců provádíme na základě:

zák. č. 36/1967 Sb., o znalcích a tlumočnících a vyhl. č. 37/1967 Sb., kterou se provádí zák. č. 36/1967 Sb., živnostenských listů pro činnost technických poradců, finančních, organizačních a ekonomických poradců, autorizačních oprávnění

Na činnost soudního znalectví a vystavování znaleckých posudků jsme pojištěni.

Pobočka Soudní znalci Brno

K sídlišti 778/8
Brno 643 00

+420 608 050 001

info@znalci-posudky.cz