AUTOMOBILY A JINÁ VOZIDLA

Náš soudní znalec vám vypracuje znalecký posudek nebo odbornou expertízu na auto či jiné vozidlo. V jakém případě je znalecký posudek užitečný či nutný?

Nechte se inspirovat našimi zkušenostmi z praxe. Naši soudní znalci ví, jak na to...

"Pan Skrblík patří mezi nespokojené zaměstnance, které už nebavilo pracovat pro šéfa, jako byl ten jeho. Rozhodl se proto pro vlastní podnikání a založil si firmu s.r.o. Kromě toho, že se mu otevřely nové pracovní možnosti, přišly s tím ruku v ruce záležitosti, které tak úplně příjemné nejsou. Pan Skrblík teď musí mimo jiné nechat převést své auto z fyzické osoby na nové s.r.o. K tomu ovšem potřebuje znalecký posudek. A vzhledem k tomu, že auto využívá denně a jako začínající firma nemá příliš peněz nazbyt, potřebuje vypracovaný posudek rychle a levně. Pomůže mu soudní znalec?" 

Není problém. Soudní znalec auto nejdříve prohlédne, nafotí a okopíruje velký technický průkaz. Na základě toho pak bude znalecký posudek hotový za 48 hodin od provedené prohlídky. Cena znaleckého posudku na automobil (ať osobní, nebo nákladní) je 2 000 Kč, pokud by se vaše firma, respektive váš vozový park rozrostl, cena při více kusech výrazně klesá.

Aktuality

03.01.2020

CO JE BITCOIN?

class="MsoNormal">Bitcoin je vůbec první virtuální měnou – kryptoměnou. Měnou, která nepatří žádné zemi (oproti českým korunám či americkým dolarům). Bitcoin nepodléhá regulaci, ale přesto je to měna nadstandardně bezpečná.

Možná je vám již jasné, proč popularita a cena bitcoinů tak roste. Chcete ale vědět víc? Jak to celé funguje? Lze kryptoměnám skutečně věřit? A jak na popularitě Bitcoinu vydělat? 

Co je to Bitcoin?

 

Jak už asi tušíte, Bitcoin (BTC) je kryptoměna, která se snaží odstranit regulatorní pravidla a zjednodušit vypořádací proces po celém světě. Smysl, se kterým byla původně tato digitální měna vyvíjena, se týkal především plateb (transparentnost, bezpečnost). Bitcoin nepatří žádné zemi ani žádné vládě či organizaci. Celý systém je vytvořen tak, že nikdo (ani samotný zakladatel) nemůže měnu ovlivnit. Nikdo (banka, vláda, atd…) vám nemůže na vaše bitcoiny sáhnout a nikdo se nedozví, kolik jich máte. Pokud tedy budete opatrní. Vzhledem k tomu, že bitcoinů existuje omezený počet (stejně jako existuje pouze určité množství zlata na zemi) tak jeho cena neustále roste. Proto se o Bitcoinu dá přemýšlet nejen jako o platidle, ale i jako o dobré investici.... více

Řešíte problém a potřebujete využít služeb soudního znalce, ale nevíte jak postupovat? Prvním krokem k úspěšnému vyřešení vaše problému je zvednout telefon a zavolat nám. My vám vše důležité a potřebné sdělíme. Pokud ale přece jen chcete být připraveni ještě předtím, postupujte podle následujících kroků. Využít služeb soudních znalců není nic složitého.

 ... více

Činnost soudních znalců provádíme na základě:

zák. č. 36/1967 Sb., o znalcích a tlumočnících a vyhl. č. 37/1967 Sb., kterou se provádí zák. č. 36/1967 Sb., živnostenských listů pro činnost technických poradců, finančních, organizačních a ekonomických poradců, autorizačních oprávnění

Na činnost soudního znalectví a vystavování znaleckých posudků jsme pojištěni.

Pobočka Soudní znalci Brno

K sídlišti 778/8
Brno 643 00

+420 608 050 001

info@znalci-posudky.cz