Úvod

Činnost soudního znalce vykonáváme s mnoholetou praxí v mnoha oblastech obchodu, výroby, nemovitostí, IT, průmyslu i domácností. Vypracujeme vám znalecký posudek, provedeme ocenění nemovitosti a ocenění škod i komplexní znaleckou expertízu. Co pro vás můžeme konkrétně udělat v jednotlivých oblastech, zjistíte snadno kliknutím na příslušnou ikonku dané oblasti.


Kromě soudního znalectví a vypracování znaleckých posudků či ocenění majetku či škod za vás v případě nehody nebo jiné škodné události komplexně vyřešíme celý proces od A do Z, včetně zastupování u pojišťoven, soudů a jiných orgánů, a to zcela zdarma.


10 důvodů, proč si vybrat nás

1. Čerpáme z maximálně odborných a dlouholetých zkušeností.

2. Na trhu působíme již 12 let a máme více než 600 spokojených klientů.

3. Přistupujeme k vám profesionálně a diskrétně.

4. Práci odevzdáváme včas a v co nejkratším termínu.

5. V poměru cena / výkon máme velmi zajímavé ceny.

6. Jsme certifikovaní soudní znalci v příslušných oborech.

7. Působíme na území České republiky i v zahraničí (zejména v Rakousku).

8. Poskytneme vám komplexní služby od A do Z.

9. Vypracováváme znalecké posudky využitelné v obchodním, občanskoprávním i trestním řízení stejně jako v soudním i správním řízení.

10. Nabízíme vám znalecké poradenství zdarma.

 

Soudní znalci Brno v číslech

Již jsme vytvořili 611 znaleckých posudků pro celkem 568 klientů. Nejdelší znalecký posudek měl 211 stran, nejkratší 2 stránky. Naši soudní znalci vypracovali znalecký posudek nejrychleji za 3 hodiny. Průměrná doba vypracování posudku je přitom 2 dny. Nejvyšší částka, kterou jsme vyfakturovali za zpracovaný posudek, byla 390 000 korun, nejnižší pouhá 1 symbolická koruna. Naši soudní znalci vypracovali posudek na hodnotu nejvíce 1 000 000 000 korun, nejnižší částka v posudku pak byla 15 korun.

Naše znalecká kancelář funguje již 13 let. Pracují u nás 4 soudní znalci, kteří se věnují dohromady 13 oborům. Pracujeme ve 3 zemích střední Evropy a hovoříme 3 světovými jazyky.  Jsme pojištěni až na částku 20 000 000 korun.

Aktuality

03.01.2020

CO JE BITCOIN?

class="MsoNormal">Bitcoin je vůbec první virtuální měnou – kryptoměnou. Měnou, která nepatří žádné zemi (oproti českým korunám či americkým dolarům). Bitcoin nepodléhá regulaci, ale přesto je to měna nadstandardně bezpečná.

Možná je vám již jasné, proč popularita a cena bitcoinů tak roste. Chcete ale vědět víc? Jak to celé funguje? Lze kryptoměnám skutečně věřit? A jak na popularitě Bitcoinu vydělat? 

Co je to Bitcoin?

 

Jak už asi tušíte, Bitcoin (BTC) je kryptoměna, která se snaží odstranit regulatorní pravidla a zjednodušit vypořádací proces po celém světě. Smysl, se kterým byla původně tato digitální měna vyvíjena, se týkal především plateb (transparentnost, bezpečnost). Bitcoin nepatří žádné zemi ani žádné vládě či organizaci. Celý systém je vytvořen tak, že nikdo (ani samotný zakladatel) nemůže měnu ovlivnit. Nikdo (banka, vláda, atd…) vám nemůže na vaše bitcoiny sáhnout a nikdo se nedozví, kolik jich máte. Pokud tedy budete opatrní. Vzhledem k tomu, že bitcoinů existuje omezený počet (stejně jako existuje pouze určité množství zlata na zemi) tak jeho cena neustále roste. Proto se o Bitcoinu dá přemýšlet nejen jako o platidle, ale i jako o dobré investici.... více

Řešíte problém a potřebujete využít služeb soudního znalce, ale nevíte jak postupovat? Prvním krokem k úspěšnému vyřešení vaše problému je zvednout telefon a zavolat nám. My vám vše důležité a potřebné sdělíme. Pokud ale přece jen chcete být připraveni ještě předtím, postupujte podle následujících kroků. Využít služeb soudních znalců není nic složitého.

 ... více

Činnost soudních znalců provádíme na základě:

zák. č. 36/1967 Sb., o znalcích a tlumočnících a vyhl. č. 37/1967 Sb., kterou se provádí zák. č. 36/1967 Sb., živnostenských listů pro činnost technických poradců, finančních, organizačních a ekonomických poradců, autorizačních oprávnění

Na činnost soudního znalectví a vystavování znaleckých posudků jsme pojištěni.

Pobočka Soudní znalci Brno

K sídlišti 778/8
Brno 643 00

+420 608 050 001

info@znalci-posudky.cz