Úvod

Činnost soudního znalce vykonáváme s mnoholetou praxí v mnoha oblastech obchodu, výroby, nemovitostí, IT, průmyslu i domácností. Vypracujeme vám znalecký posudek, provedeme ocenění nemovitosti a ocenění škod i komplexní znaleckou expertízu. Co pro vás můžeme konkrétně udělat v jednotlivých oblastech, zjistíte snadno kliknutím na příslušnou ikonku dané oblasti.


Kromě soudního znalectví a vypracování znaleckých posudků či ocenění majetku či škod za vás v případě nehody nebo jiné škodné události komplexně vyřešíme celý proces od A do Z, včetně zastupování u pojišťoven, soudů a jiných orgánů, a to zcela zdarma.


10 důvodů, proč si vybrat nás

1. Čerpáme z maximálně odborných a dlouholetých zkušeností.

2. Na trhu působíme již 12 let a máme více než 600 spokojených klientů.

3. Přistupujeme k vám profesionálně a diskrétně.

4. Práci odevzdáváme včas a v co nejkratším termínu.

5. V poměru cena / výkon máme velmi zajímavé ceny.

6. Jsme certifikovaní soudní znalci v příslušných oborech.

7. Působíme na území České republiky i v zahraničí (zejména v Rakousku).

8. Poskytneme vám komplexní služby od A do Z.

9. Vypracováváme znalecké posudky využitelné v obchodním, občanskoprávním i trestním řízení stejně jako v soudním i správním řízení.

10. Nabízíme vám znalecké poradenství zdarma.

 

Soudní znalci Brno v číslech

Již jsme vytvořili 611 znaleckých posudků pro celkem 568 klientů. Nejdelší znalecký posudek měl 211 stran, nejkratší 2 stránky. Naši soudní znalci vypracovali znalecký posudek nejrychleji za 3 hodiny. Průměrná doba vypracování posudku je přitom 2 dny. Nejvyšší částka, kterou jsme vyfakturovali za zpracovaný posudek, byla 390 000 korun, nejnižší pouhá 1 symbolická koruna. Naši soudní znalci vypracovali posudek na hodnotu nejvíce 1 000 000 000 korun, nejnižší částka v posudku pak byla 15 korun.

Naše znalecká kancelář funguje již 13 let. Pracují u nás 4 soudní znalci, kteří se věnují dohromady 13 oborům. Pracujeme ve 3 zemích střední Evropy a hovoříme 3 světovými jazyky.  Jsme pojištěni až na částku 20 000 000 korun.

Aktuality

Jak poznáte, že jsou služby soudního znalce dobře odvedené? Jak poznáte, že je znalecký posudek kvalitní? Kvalitní znalecký posudek musí splňovat všechny standardní náležitosti posudku a stanovovat hodnotu oceňovaného majetku podle požadavků zákona či soudu. Znalecký posudek je zákona jakési odborné dílo, které předkládá soudní znalec nebo znalecký ústav. U tohoto dokumentu nemusí vždy jít o stanovení hodnoty, ale i využití odborné způsobilosti daného znalce. Součástí znaleckého posudku je i znalecká doložka, která jasně identifikuje soudního znalce, popisuje jeho oprávnění a eviduje číslo znaleckého posudku či znalecké zprávy, které jsou evidovány ve znaleckém deníku.

 ... více

Řešíte problém a potřebujete využít služeb soudního znalce, ale nevíte jak postupovat? Prvním krokem k úspěšnému vyřešení vaše problému je zvednout telefon a zavolat nám. My vám vše důležité a potřebné sdělíme. Pokud ale přece jen chcete být připraveni ještě předtím, postupujte podle následujících kroků. Využít služeb soudních znalců není nic složitého.

 ... více

Při výběru pojišťovny byste měli porovnávat především pojistné. Tedy rozsah pojistné ochrany, kde byste se měli zaměřit na výši limitu pojistného plnění. Pojistné plnění je omezeno limity krytí, které se dělí na limit na zdraví a majetek. Minimální limit krytí je podle zákona ve výši 35 milionů Kč na zdraví a 35 milionů Kč na majetek. V nabídkách českých pojišťoven naleznete povinné ručení s těmito minimálními limity i s limity řádově vyššími. Další, co můžete porovnat, je rozsah asistenčních služeb. Každá pojišťovna poskytuje rozdílné služby. Vždy by měly zahrnovat příjezd asistenční služby na místo dopravní nehody, další doplňkové služby jako odtah vozu, proplacení neplánovaného ubytování v hotelu nebo právní pomoc poskytují jen některé pojišťovny.... více

Evropský trh se v březnu meziročně zmenšil o 4,7 %, nejvíc utrpěl Fiat. Čísla jsou stále zkreslená šrotovným, v březnu 2010 ještě dobíhaly některé programy.
Fiat, Ford a Renault vedly v březnu evropské statistiky poklesu prodejů nových aut. Evropské trhy klesaly v jedenácti z dvanácti posledních měsíců. Situace se dál zhoršuje, přestože už vloni byla špatná: evropané si v roce 2010 odvezli domů 13,8 milionu nových aut ve srovnání se sedmnácti miliony v roce 2007. Zájem o nové vozy za poslední rok (3/2010-3/2011) ochladl o 4,7 procenta, čísla jsou však stále zkreslená šrotovným - efekty posledních velkých programů dozněly právě vloni v březnu. Výsledky za duben tak budou vypadat úplně jinak.... více

Ke koupi jsou v Česku desítky tisíc nemovitostí. K investování se jich však hodí jen málo. Jak se v nabídkách neutopit a volit správně? Není to jednoduché, přesto jsou v Česku stovky, možná tisíce lidí, kteří to dokázali a jsou dlouhodobě úspěšní, krize nekrize.
V minulém díle Reality show jste se dozvěděli, že je v zásadě dvojí druh investování do nemovitostí. Jednak investice spekulativní, kdy se snažíme výhodně koupit a rychle ještě výhodněji prodat, a jednak investice dlouhodobá, od níž očekáváme pravidelný a jistý výnos. A právě o tomto typu investic bude dnešní díl našeho seriálu.... více

Činnost soudních znalců provádíme na základě:

zák. č. 36/1967 Sb., o znalcích a tlumočnících a vyhl. č. 37/1967 Sb., kterou se provádí zák. č. 36/1967 Sb., živnostenských listů pro činnost technických poradců, finančních, organizačních a ekonomických poradců, autorizačních oprávnění

Na činnost soudního znalectví a vystavování znaleckých posudků jsme pojištěni.

Pobočka Soudní znalci Brno

K sídlišti 778/8
Brno 643 00

+420 608 050 001

info@znalci-posudky.cz