SPOTŘEBNÍ ELEKTRONIKA

Náš soudní znalec vám vypracuje znalecký posudek nebo ocenění na spotřební elektroniku. V jakém případě je znalecký posudek užitečný či nutný?

Na kterou spotřební elektroniku vám vypracujeme znalecký posudek?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak to vypadá v praxi? Nechte se inspirovat příběhem našich soudních znalců...

„Pan Kulík si pořídil nový mobilní telefon, ten se ale pokazil ještě v záruční době. Předal jej proto do autorizovaného servisu k opravě. Pracovníci servisu mu ale telefon po měsíci vrátili neopravený. Důvodem neuznání reklamace byla údajná oxidace desky telefonu. Pan Kulík ho ale používal zcela standardně a mobil ve vodě nikdy nebyl. Pomůže panu Kulíkovi soudní znalec?“

Rozhodně. Znalecký posudek je v tomto případě dokonce jediná možná a efektivní obrana. Soudní znalec jasně určí, zda byl telefon zoxidovaný, nebo nikoliv. Servisní střediska většinou ani nedodají ke svému tvrzení fotodokumentaci, a pokud ano, tak velmi podivnou. Cena za tyto služby soudního znalce je 2 000 Kč. Jestliže se skutečně nejedná o oxidaci (ve většině případů o ni nejde), je servis povinen znalecký posudek uhradit. Služby soudního znalce jsou tak ve finále zcela zdarma.

Aktuality

03.01.2020

CO JE BITCOIN?

class="MsoNormal">Bitcoin je vůbec první virtuální měnou – kryptoměnou. Měnou, která nepatří žádné zemi (oproti českým korunám či americkým dolarům). Bitcoin nepodléhá regulaci, ale přesto je to měna nadstandardně bezpečná.

Možná je vám již jasné, proč popularita a cena bitcoinů tak roste. Chcete ale vědět víc? Jak to celé funguje? Lze kryptoměnám skutečně věřit? A jak na popularitě Bitcoinu vydělat? 

Co je to Bitcoin?

 

Jak už asi tušíte, Bitcoin (BTC) je kryptoměna, která se snaží odstranit regulatorní pravidla a zjednodušit vypořádací proces po celém světě. Smysl, se kterým byla původně tato digitální měna vyvíjena, se týkal především plateb (transparentnost, bezpečnost). Bitcoin nepatří žádné zemi ani žádné vládě či organizaci. Celý systém je vytvořen tak, že nikdo (ani samotný zakladatel) nemůže měnu ovlivnit. Nikdo (banka, vláda, atd…) vám nemůže na vaše bitcoiny sáhnout a nikdo se nedozví, kolik jich máte. Pokud tedy budete opatrní. Vzhledem k tomu, že bitcoinů existuje omezený počet (stejně jako existuje pouze určité množství zlata na zemi) tak jeho cena neustále roste. Proto se o Bitcoinu dá přemýšlet nejen jako o platidle, ale i jako o dobré investici.... více

Řešíte problém a potřebujete využít služeb soudního znalce, ale nevíte jak postupovat? Prvním krokem k úspěšnému vyřešení vaše problému je zvednout telefon a zavolat nám. My vám vše důležité a potřebné sdělíme. Pokud ale přece jen chcete být připraveni ještě předtím, postupujte podle následujících kroků. Využít služeb soudních znalců není nic složitého.

 ... více

Činnost soudních znalců provádíme na základě:

zák. č. 36/1967 Sb., o znalcích a tlumočnících a vyhl. č. 37/1967 Sb., kterou se provádí zák. č. 36/1967 Sb., živnostenských listů pro činnost technických poradců, finančních, organizačních a ekonomických poradců, autorizačních oprávnění

Na činnost soudního znalectví a vystavování znaleckých posudků jsme pojištěni.

Pobočka Soudní znalci Brno

K sídlišti 778/8
Brno 643 00

+420 608 050 001

info@znalci-posudky.cz