VYBAVENÍ DOMÁCNOSTI

Náš soudní znalec vám vypracuje znalecký posudek nebo ocenění na vybavení domácnosti. V jakém případě je znalecký posudek užitečný či nutný?

Na které vybavení domácnosti vám náš soudní znalec vypracuje znalecký posudek?

 

 

 

 

 

 

Nechte se inspirovat zkušenostmi z praxe. Naši soudní znalci ví, jak na to...

"Manželství paní Čvachtové prochází již dlouhou dobu krizí. Jako jediné řešení se proto zdá rozvod. Všechen majetek včetně veškerého vybavení domácnosti patří oběma manželům, a aby jeden druhého mohli vyplatit, respektive si věci rozdělit spravedlivě, potřebují pro soudní řízení všechny své věci doma ocenit. Náklady za rozvodové advokáty jsou už takhle vysoké, proto by paní Čvachtová byla ráda, kdyby ji vypracování znaleckého posudku finančně nezruinovalo. Rozvod je navíc velmi nepříjemná věc, paní Čvachtová ho chce mít co nejdříve za sebou, proto na vypracování znaleckého posudku chvátá. Pomůže jí soudní znalec?" 

Bez problému. Pro soudního znalce dopředu připravte všechny doklady, které máte od všech věcí, které jste pořizovali společně. Pokud žádné nemáte, bude vypracování znaleckého posudku o něco složitější, ale opět žádný problém. V tomto případě naši soudní znalci postupují metodou cen srovnatelných v případě, že věc se už továrně jako nová nevyrábí.  Pokud se vyrábí, cenu si soudní znalec dohledá sám. Pokud žijete ve dvoupokojovém bytě, cena posudku se pohybuje mezi 3 a 4 000 Kč.

Aktuality

03.01.2020

CO JE BITCOIN?

class="MsoNormal">Bitcoin je vůbec první virtuální měnou – kryptoměnou. Měnou, která nepatří žádné zemi (oproti českým korunám či americkým dolarům). Bitcoin nepodléhá regulaci, ale přesto je to měna nadstandardně bezpečná.

Možná je vám již jasné, proč popularita a cena bitcoinů tak roste. Chcete ale vědět víc? Jak to celé funguje? Lze kryptoměnám skutečně věřit? A jak na popularitě Bitcoinu vydělat? 

Co je to Bitcoin?

 

Jak už asi tušíte, Bitcoin (BTC) je kryptoměna, která se snaží odstranit regulatorní pravidla a zjednodušit vypořádací proces po celém světě. Smysl, se kterým byla původně tato digitální měna vyvíjena, se týkal především plateb (transparentnost, bezpečnost). Bitcoin nepatří žádné zemi ani žádné vládě či organizaci. Celý systém je vytvořen tak, že nikdo (ani samotný zakladatel) nemůže měnu ovlivnit. Nikdo (banka, vláda, atd…) vám nemůže na vaše bitcoiny sáhnout a nikdo se nedozví, kolik jich máte. Pokud tedy budete opatrní. Vzhledem k tomu, že bitcoinů existuje omezený počet (stejně jako existuje pouze určité množství zlata na zemi) tak jeho cena neustále roste. Proto se o Bitcoinu dá přemýšlet nejen jako o platidle, ale i jako o dobré investici.... více

Řešíte problém a potřebujete využít služeb soudního znalce, ale nevíte jak postupovat? Prvním krokem k úspěšnému vyřešení vaše problému je zvednout telefon a zavolat nám. My vám vše důležité a potřebné sdělíme. Pokud ale přece jen chcete být připraveni ještě předtím, postupujte podle následujících kroků. Využít služeb soudních znalců není nic složitého.

 ... více

Činnost soudních znalců provádíme na základě:

zák. č. 36/1967 Sb., o znalcích a tlumočnících a vyhl. č. 37/1967 Sb., kterou se provádí zák. č. 36/1967 Sb., živnostenských listů pro činnost technických poradců, finančních, organizačních a ekonomických poradců, autorizačních oprávnění

Na činnost soudního znalectví a vystavování znaleckých posudků jsme pojištěni.

Pobočka Soudní znalci Brno

K sídlišti 778/8
Brno 643 00

+420 608 050 001

info@znalci-posudky.cz