POČÍTAČE A ELEKTRONIKA

Náš soudní znalec vám vypracuje znalecký posudek na počítače a elektroniku. V jakém případě je znalecký posudek užitečný či nutný?

Nechte se inspirovat našimi zkušenostmi z praxe. Naši soudní znalci ví, jak na to...

"Pan Kulík má problém – jeho zbrusu nová plazmová televize vykazovala ještě v záruční době chyby, a proto se ji rozhodl reklamovat. Dnes se však vrátil ze servisu s tím, že si poškození způsobil sám neopatrnou manipulací. Nabídli mu pouze placenou opravu za spoustu peněz. Je to normální? Jak mu pomůže soudní znalec?"

Bohužel to je stále častější jev servisních středisek, které se snaží vydělat i na opravě v záruční době. V takovém případě si připravte reklamační protokol a reklamovanou věc. Náš soudní znalec provede fotodokumentaci a určí chybu. Ve většině případů se o chybnou manipulaci nejedná a znaleckým posudkem vám ušetříme výraznou částku. Servisní střediska po zjištění, že věc řeší soudní znalec, většinou ihned reagují a reklamaci ke spokojenosti zákazníka dokončí. Cena za tyto služby soudního znalce se pohybuje mezi 2 a 3 000 Kč.

POZOR, pokud se nejedná o chybnou manipulaci, jak vám servis tvrdil, předáme fakturu za znalecký posudek dál na servisní středisko s tím, že chybně řešilo reklamaci. Firma je pak povinna vám cenu za posudek uhradit. V konečném důsledku je tedy znalecký posudek zdarma.

Aktuality

03.01.2020

CO JE BITCOIN?

class="MsoNormal">Bitcoin je vůbec první virtuální měnou – kryptoměnou. Měnou, která nepatří žádné zemi (oproti českým korunám či americkým dolarům). Bitcoin nepodléhá regulaci, ale přesto je to měna nadstandardně bezpečná.

Možná je vám již jasné, proč popularita a cena bitcoinů tak roste. Chcete ale vědět víc? Jak to celé funguje? Lze kryptoměnám skutečně věřit? A jak na popularitě Bitcoinu vydělat? 

Co je to Bitcoin?

 

Jak už asi tušíte, Bitcoin (BTC) je kryptoměna, která se snaží odstranit regulatorní pravidla a zjednodušit vypořádací proces po celém světě. Smysl, se kterým byla původně tato digitální měna vyvíjena, se týkal především plateb (transparentnost, bezpečnost). Bitcoin nepatří žádné zemi ani žádné vládě či organizaci. Celý systém je vytvořen tak, že nikdo (ani samotný zakladatel) nemůže měnu ovlivnit. Nikdo (banka, vláda, atd…) vám nemůže na vaše bitcoiny sáhnout a nikdo se nedozví, kolik jich máte. Pokud tedy budete opatrní. Vzhledem k tomu, že bitcoinů existuje omezený počet (stejně jako existuje pouze určité množství zlata na zemi) tak jeho cena neustále roste. Proto se o Bitcoinu dá přemýšlet nejen jako o platidle, ale i jako o dobré investici.... více

Řešíte problém a potřebujete využít služeb soudního znalce, ale nevíte jak postupovat? Prvním krokem k úspěšnému vyřešení vaše problému je zvednout telefon a zavolat nám. My vám vše důležité a potřebné sdělíme. Pokud ale přece jen chcete být připraveni ještě předtím, postupujte podle následujících kroků. Využít služeb soudních znalců není nic složitého.

 ... více

Činnost soudních znalců provádíme na základě:

zák. č. 36/1967 Sb., o znalcích a tlumočnících a vyhl. č. 37/1967 Sb., kterou se provádí zák. č. 36/1967 Sb., živnostenských listů pro činnost technických poradců, finančních, organizačních a ekonomických poradců, autorizačních oprávnění

Na činnost soudního znalectví a vystavování znaleckých posudků jsme pojištěni.

Pobočka Soudní znalci Brno

K sídlišti 778/8
Brno 643 00

+420 608 050 001

info@znalci-posudky.cz