Znalecké posudky

Znalecký posudek je jedním z možných důkazů v soudním občanskoprávním, trestním či správním řízení. Znalecký posudek si ale může nechat vypracovat i firma či jednotlivec pro vlastní potřeby (např. dědické řízení, prodej či nákup akcií). Jeho účelem je získání odborných informací. Vypracovává jej soudní znalec, který je zapsaný v uznaném seznamu znalců.

Znalecký posudek vám vypracujeme v oblasti průmyslu, obchodu, zemědělství, IT, nemovitostí, podniků, domácností, vozidel a dalších. Naše dlouholeté zkušenosti z praxe a spolupráce s renomovanými advokátními kancelářemi jsou zárukou kvalitního a objektivního soudního znalectví.

Pracujeme podle sjednaných termínů, garantujeme tedy nejen kvalitu, ale i včasné a rychlé dodání znaleckého posudku. Služby soudního znalce jsou vám k dispozici 24 hodin denně. Zdarma nabízíme také znalecké poradenství.

Kromě znaleckých posudků poskytujeme rovněž odhad cen, ocenění škod či ocenění majetku. Stanovujeme aktuální a reálnou tržní hodnotu věci pro další nakládání s ní.

Aktuality

03.01.2020

CO JE BITCOIN?

class="MsoNormal">Bitcoin je vůbec první virtuální měnou – kryptoměnou. Měnou, která nepatří žádné zemi (oproti českým korunám či americkým dolarům). Bitcoin nepodléhá regulaci, ale přesto je to měna nadstandardně bezpečná.

Možná je vám již jasné, proč popularita a cena bitcoinů tak roste. Chcete ale vědět víc? Jak to celé funguje? Lze kryptoměnám skutečně věřit? A jak na popularitě Bitcoinu vydělat? 

Co je to Bitcoin?

 

Jak už asi tušíte, Bitcoin (BTC) je kryptoměna, která se snaží odstranit regulatorní pravidla a zjednodušit vypořádací proces po celém světě. Smysl, se kterým byla původně tato digitální měna vyvíjena, se týkal především plateb (transparentnost, bezpečnost). Bitcoin nepatří žádné zemi ani žádné vládě či organizaci. Celý systém je vytvořen tak, že nikdo (ani samotný zakladatel) nemůže měnu ovlivnit. Nikdo (banka, vláda, atd…) vám nemůže na vaše bitcoiny sáhnout a nikdo se nedozví, kolik jich máte. Pokud tedy budete opatrní. Vzhledem k tomu, že bitcoinů existuje omezený počet (stejně jako existuje pouze určité množství zlata na zemi) tak jeho cena neustále roste. Proto se o Bitcoinu dá přemýšlet nejen jako o platidle, ale i jako o dobré investici.... více

Řešíte problém a potřebujete využít služeb soudního znalce, ale nevíte jak postupovat? Prvním krokem k úspěšnému vyřešení vaše problému je zvednout telefon a zavolat nám. My vám vše důležité a potřebné sdělíme. Pokud ale přece jen chcete být připraveni ještě předtím, postupujte podle následujících kroků. Využít služeb soudních znalců není nic složitého.

 ... více

Činnost soudních znalců provádíme na základě:

zák. č. 36/1967 Sb., o znalcích a tlumočnících a vyhl. č. 37/1967 Sb., kterou se provádí zák. č. 36/1967 Sb., živnostenských listů pro činnost technických poradců, finančních, organizačních a ekonomických poradců, autorizačních oprávnění

Na činnost soudního znalectví a vystavování znaleckých posudků jsme pojištěni.

Pobočka Soudní znalci Brno

K sídlišti 778/8
Brno 643 00

+420 608 050 001

info@znalci-posudky.cz