Finanční poradenství

Zamysleli jste se někdy nad tím, co udělá banka s vašimi penězi do 20 minut poté, co jste je u ní uložili? Investuje je jinam. Díky našemu know-how a dlouholetým zkušenostem tato místa známe a pomůžeme vám zhodnotit peníze na stejném principu, jako to dělají banky.

Osobně a odborně vám poradíme a vytvoříme investiční plán na míru vašim potřebám. Vyhodnotíme vaši stávající situaci a najdeme to nejlepší řešení.

Inflace peníze bere, investice násobí

Lidé, kteří mají své peníze uloženy na spořicích účtech, termínovaných vkladech či stavebním spořením v České republice o své peníze spíše přicházejí. Peníze jim totiž „požírá“ inflace. Proto je důležité investovat, a tím peníze zhodnotit. A nezáleží na tom, zda se jedná o vytvoření základního kapitálu nebo zhodnocení stávajícího majetku.

Společně s lídry finančního poradenství v Německu, Švýcarsku, Rakousku i České republice umíme efektivně a spolehlivě rozložit váš majetek a správně ho diverzifikovat.

Zahraniční investice pod dohledem

Nenabízíme vám zhodnocení investic v České republice jako většina ostatních poradců, vaše peníze budou trvale zhodnocovány ve finančním srdci Evropy - Lichtenštejnsku, kde dohled nad vaším majetkem je mnohonásobně vyšší než v ČR. Tato země žije z investování již desítky let a nemůže si dovolit nedůvěru klientů či jejich odliv z důvodu drobného pochybení. Platba na svůj vlastní účet probíhá v českých korunách a roční zhodnocení je cca 7-9%. Každý klient má osobní přístup ke svému účtu formou internetového bankovnictví. Všechny vklady jsou pojištěny.

Soukromým i drobným investorům exkluzivně nabízíme stejné možnosti, jaké mají institucionální investoři (banky a pojišťovny). V praxi to znamená vysoké zhodnocení peněz s minimálními prostředky. Rádi vám osobně představíme konkrétní případy a jejich procentuální roční zhodnocení na výpisu z účtu.

Majitelem a disponentem účtu jste vždy vy – máte peníze vedené na své jméno a nikomu je nepůjčujete. Své peníze máte vždy pod kontrolou a stoprocentním dohledem.

Aktuality

03.01.2020

CO JE BITCOIN?

class="MsoNormal">Bitcoin je vůbec první virtuální měnou – kryptoměnou. Měnou, která nepatří žádné zemi (oproti českým korunám či americkým dolarům). Bitcoin nepodléhá regulaci, ale přesto je to měna nadstandardně bezpečná.

Možná je vám již jasné, proč popularita a cena bitcoinů tak roste. Chcete ale vědět víc? Jak to celé funguje? Lze kryptoměnám skutečně věřit? A jak na popularitě Bitcoinu vydělat? 

Co je to Bitcoin?

 

Jak už asi tušíte, Bitcoin (BTC) je kryptoměna, která se snaží odstranit regulatorní pravidla a zjednodušit vypořádací proces po celém světě. Smysl, se kterým byla původně tato digitální měna vyvíjena, se týkal především plateb (transparentnost, bezpečnost). Bitcoin nepatří žádné zemi ani žádné vládě či organizaci. Celý systém je vytvořen tak, že nikdo (ani samotný zakladatel) nemůže měnu ovlivnit. Nikdo (banka, vláda, atd…) vám nemůže na vaše bitcoiny sáhnout a nikdo se nedozví, kolik jich máte. Pokud tedy budete opatrní. Vzhledem k tomu, že bitcoinů existuje omezený počet (stejně jako existuje pouze určité množství zlata na zemi) tak jeho cena neustále roste. Proto se o Bitcoinu dá přemýšlet nejen jako o platidle, ale i jako o dobré investici.... více

Řešíte problém a potřebujete využít služeb soudního znalce, ale nevíte jak postupovat? Prvním krokem k úspěšnému vyřešení vaše problému je zvednout telefon a zavolat nám. My vám vše důležité a potřebné sdělíme. Pokud ale přece jen chcete být připraveni ještě předtím, postupujte podle následujících kroků. Využít služeb soudních znalců není nic složitého.

 ... více

Činnost soudních znalců provádíme na základě:

zák. č. 36/1967 Sb., o znalcích a tlumočnících a vyhl. č. 37/1967 Sb., kterou se provádí zák. č. 36/1967 Sb., živnostenských listů pro činnost technických poradců, finančních, organizačních a ekonomických poradců, autorizačních oprávnění

Na činnost soudního znalectví a vystavování znaleckých posudků jsme pojištěni.

Pobočka Soudní znalci Brno

K sídlišti 778/8
Brno 643 00

+420 608 050 001

info@znalci-posudky.cz