FAQ

Ano. To je práce soudních znalců a my vám rádi pomůžeme.

Ano. Naši soudní znalci pracují po celé České republice, ale také v zahraničí (například v Rakousku).

V 95 % ano. Stoprocentní ale není nic a v případě pochybnosti naši soudní znalci posudek neudělají a férově vám to řeknou. Nemá cenu zvyšovat vaši finanční újmu. V případě soudního řízení ale dopředu nevíme, jak se bude řízení vyvíjet. Můžeme ale slíbit a zaručit 100% možnou pomoc z naší strany.

Ano. Standardní doba, kterou potřebují naši soudní znalci na vypracování znaleckého posudku, jsou 2-3 dny. U složitějších posudků si soudní znalci s vámi jasnou dobu dodání dohodnou předem.

Ano. Nejsme komerční firma (hranaté razítko), ale soudní znalci s certifikací (kulaté razítko se státním znakem).

Ano. Jiná možnost neexistuje. Na základě znaleckého posudku v 50 % případů pojišťovny doplatí rozdíl ceny ihned, v 50 % je nutný soudní spor, pro který je znalecký posudek nutný. Bez něho žádný advokát soud patrně nevyhraje.

Jsme schopni vám zajistit full servis ve spolupráci s renomovanou právní kanceláří.

Zajisté. V tomto případě doporučujeme vypracovat znalecký posudek a určit stav majetku k danému datu. Tímto krokem se ušetříte spoustu problémů, a rozvodové řízení je pak ve většíně případů mnohem kratší.

     Ano. Malá částka za služby soudního znalce při koupi vám ušetří velkou spoustu peněz a problémů do budoucna.

I přes veškerou snahu se prostě může něco přehlédnout, i soudní znalci jsou také jen lidé. Z toho důvodu jsme pojištěni na částku 10 000 000 Kč, kdy v případě pochybení řeší problém pojišťovna.

Aktuality

03.01.2020

CO JE BITCOIN?

class="MsoNormal">Bitcoin je vůbec první virtuální měnou – kryptoměnou. Měnou, která nepatří žádné zemi (oproti českým korunám či americkým dolarům). Bitcoin nepodléhá regulaci, ale přesto je to měna nadstandardně bezpečná.

Možná je vám již jasné, proč popularita a cena bitcoinů tak roste. Chcete ale vědět víc? Jak to celé funguje? Lze kryptoměnám skutečně věřit? A jak na popularitě Bitcoinu vydělat? 

Co je to Bitcoin?

 

Jak už asi tušíte, Bitcoin (BTC) je kryptoměna, která se snaží odstranit regulatorní pravidla a zjednodušit vypořádací proces po celém světě. Smysl, se kterým byla původně tato digitální měna vyvíjena, se týkal především plateb (transparentnost, bezpečnost). Bitcoin nepatří žádné zemi ani žádné vládě či organizaci. Celý systém je vytvořen tak, že nikdo (ani samotný zakladatel) nemůže měnu ovlivnit. Nikdo (banka, vláda, atd…) vám nemůže na vaše bitcoiny sáhnout a nikdo se nedozví, kolik jich máte. Pokud tedy budete opatrní. Vzhledem k tomu, že bitcoinů existuje omezený počet (stejně jako existuje pouze určité množství zlata na zemi) tak jeho cena neustále roste. Proto se o Bitcoinu dá přemýšlet nejen jako o platidle, ale i jako o dobré investici.... více

Řešíte problém a potřebujete využít služeb soudního znalce, ale nevíte jak postupovat? Prvním krokem k úspěšnému vyřešení vaše problému je zvednout telefon a zavolat nám. My vám vše důležité a potřebné sdělíme. Pokud ale přece jen chcete být připraveni ještě předtím, postupujte podle následujících kroků. Využít služeb soudních znalců není nic složitého.

 ... více

Činnost soudních znalců provádíme na základě:

zák. č. 36/1967 Sb., o znalcích a tlumočnících a vyhl. č. 37/1967 Sb., kterou se provádí zák. č. 36/1967 Sb., živnostenských listů pro činnost technických poradců, finančních, organizačních a ekonomických poradců, autorizačních oprávnění

Na činnost soudního znalectví a vystavování znaleckých posudků jsme pojištěni.

Pobočka Soudní znalci Brno

K sídlišti 778/8
Brno 643 00

+420 608 050 001

info@znalci-posudky.cz